Баня на дровах, Чан

Баня на дровах, Чан

Чан

 

   

Наш чан являє собою чавунну ємність діаметром 2 метри, вмонтовану в спеціальний кам’яний поміст. 

Під чаном розпалюють вогнище і завдяки масивності та особливим властивостям чавуну накопичувати і зберігати температуру, вода поступово прогрівається до температури близько 40-42 градусів і підтримується на цьому рівні. На дно чану зазвичай укладаються річкові камені великого діаметру. Купання в чані традиційно чергується із зануренням в басейн з холодною водою, що знаходиться поруч. Зануритись у чан може одразу декілька людей , велика ємність чану дозволяє вміститися зручно 3-4 особам (залежно від габаритів).
Чан знаходиться під відкритим небом – це додає процедурі приємної незвичайності та екзотичності, особливо в холодну пору року! Територія закладу відзначається чудовими краєвидами і затишною атмосферою, що дозволяє насолодитись таким відпочинком.

 

Баня на дровах

 

Заміська баня на дровах – це особливе незрівнянне задоволення.

Сама природа заохочує розслабитися, тому тут особливо приємно попаритися, позбавитись зайвої напруги і оздоровитись у чані.
Після купання ви зможете відпочити у будиночку зі зрубу в заміському стилі та наш привітний персонал попіклується про те, щоб ніхто не залишився голодним.

 

Послуга Ціна
Баня на дровах (до 6 осіб за 1 годину) 350.00грн
Додаткове місце (більше 6 осіб)     250.00грн
Чан (до 6 осіб за 1 годину) 400.00грн
Додатковий рушник  75.00 грн
Додаткове простирадло  75.00 грн
Віник березовий 150.00грн
   

 

 

 

footer food


Адреса

вулиця Т. Шевченка 20
Зашків

Наші контакти

+38 (067) 98 70 562 

+38 (050) 84 40 034

Зв'язок з нами

Login

Register